+38 067 4424 493

Ідеї

 

Жанна Балабанюк
Генеральний директор 
R&C Kyiv Group LLC 

Кожен день відкриває та створює для нас нові можливості.  В процесі своєї роботи ми намагаємося відстежувати основні тенденції, інновації, ідеї на локальних та глобальному ринках, для того щоб реалізувати кращі практики та бізнес-технології спільно з нашими Клієнтами.

Ми віримо, що модель та принципи «синьої економіки», здоровий та екологічний бізнес-розвиток компаній, корпоративна соціальна відповідальність – це головні відповіді бізнесу на виклики сучасного світу. 

Світ сьогодні знаходиться на шляху трансформації та проходить через декілька видів криз, які протікають одночасно: соціальна, ресурсна, соціо-системна, економічна. Глобальна розподільна економіка показала свою неможливість знайти відповіді на виклики сучасного світу, що призводить до депопуляції, деіндустріалізації, дереалізації (відхід від реальності). Світ готується до переходу на шостий технологічний уклад з приходом 2020 року.

Основні тенденції сьогодні – це динамічність, непередбачуваність глобалізаційних процесів та процесів національної ідентифікації. Трансформуються базові принципи, закладені людською природою, цінності, смисли та установки. Немає єдиної відповіді на питання, яким буде світ майбутнього, але вже сьогодні є зрозумілими ті завдання, які будуть розв'язувати в найближчі десятиліття суспільство та бізнес. Серед них:

  • нові методи та технології управління;
  • зміна підходів до оцінки успіху;
  • нові види фінансових інститутів та інструментів;
  • інші підходи до використання матеріальних благ та ресурсі
  • нові принципи суспільних взаємовідносин;
  • нові інтелектуальні, культурно-духовні продукти, тощо.

Все це – можливості для Вашого бізнесу, те, в чому можна черпати ідеї, створювати нові продукти, сервіси, технологічні й управлінські інновації, закладаючи майбутнє Вашого бізнесу вже сьогодні!

У наш час стрімких змін бізнес-структури повинні стати більш гнучкими, бізнес-моделі – відповідати викликам сучасного світу, а управління компанії має бути інноваційним, відкритим, прозорим та професійним. Тільки у такому випадку компанії будуть здатні адаптуватися до швидких змін, вибудовувати моделі бізнесу та управління, які будуть конкурентними та ефективними у найближчому майбутньому.

«Все, що ми бачимо навколо, створене людьми зовсім не розумнішими за нас самих.

Ми здатні змінювати речі, впливати на них та створювати нове»

Стів Джобс

Хочете бути конкурентними? Створюйте майданчики для моделювання майбутнього компанії та бізнесу, проектні та креативні лабораторії. Залучайте нестандартних людей, шукайте таланти та створюйте можливості для їх реалізації всередині Вашого бізнесу. Інновації та Таланти – це те, що створює конкурентні переваги та унікальність Вашого бізнесу.

Сьогодні у виграші залишаються ті компанії, які відкрили для себе оригінальні енергозберігаючі технології, використання нетрадиційних видів ресурсів та можливості переробки вторсировини. Любіть природу, і вона відповість вам сторицею!

Професійний консалтинг є однією з тих технологій управління, яка дозволяє компаніям відчувати себе впевнено, допомагає знизити ризики, відкриває нові можливості підвищення прибутковості як окремих проектів та суб'єктів бізнесу, так і добробут всієї нашої планети!