+38 067 4424 493

Юридичні послуги

Юридичні послуги в сфері реалізації прав та свобод людини

Дотримання прав та свобод людини – це передбачена Конституцією і Законами України, а також міжнародним законодавством система правових норм, умов і вимог, за допомогою яких здійснюється захист та реалізація основних прав, свобод та законних інтересів кожної людини.

Рішення нашої компанії про надання зазначених юридичних послуг не було випадковим. Ми навіть не уявляли ні масштабу, ні безнадії у намаганні знайти захист та справедливість усередині країни, поки не отримали власний досвід щодо захисту своїх прав, коли у 2014 році пройшли тривалу процедуру звернень у різні інстанції всередині країни, після чого змушені були шукати справедливого рішення справи у міжнародних організаціях. У результаті нами було подано у міжнародні органи кілька групових Петицій за процедурою 1503 Комітету з прав людини ООН.

Маючи практичні знання стосовно того, як функціонує вітчизняна система юридичного захисту, а також, маючи можливість порівняння її з міжнародною системою реалізації прав людини, ми вирішили надавати допомогу співгромадянам у реалізації їх прав і свобод.

Якщо Ви зіткнулися з фактами порушення основних прав і свобод, неправомірних дій або невиконання своїх функцій представниками державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронних органів, іншими особами, наша компанія готова надати Вам професійну допомогу у реалізації Ваших прав і свобод, за необхідності звертаючись у міжнародні органи.

Ми надаємо послуги як фізичним, так і юридичним особам.

Розуміючи складну економічну ситуацію, яка склалася у нашій країні, радимо, подавати групові звернення. Це дає змогу показати масштаб та системність порушень прав і свобод людини. У такий спосіб Ви зможете розподілити свої витрати, пов’язані з юридичним супроводом. Ваша справа буде розглянута об’єктивно, і у випадку підтвердження фактів порушення Ваших прав і свобод, ви зможете отримати компенсацію.

ПЕРША ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ТА ДОПОМОГА У ДОСТУПІ ДО ПРАВОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ НАДАЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО!

Захистити та відстояти свої права і свободи – це реально! 

Минадаємо правову допомогу за такими напрямками:

  • Надання правової інформації у сфері реалізації основних прав та свобод людини у вигляді консультацій, роз'яснень та навчання (від 50 євро)
  • Здійснення правової оцінки ситуацій, діяльності, документів (50-150 євро та більше)
  • Складання листів, звернень, заяв, скарг, позовів, петицій, інших документів правового характеру (індивідуальних та групових) (100-1500 євро та більше)
  • Представлення інтересів у судах, органах державної влади та місцевого самоврядування, міжнародних організаціях (від 100 євро)
  • Юридичний супровід процесуальних дій з питань, пов’язаних із захистом прав та свобод людини (300-2500 євро та більше)

Онлайн-консультації юриста через Skype у будь-який зручний для Вас час!