+38 067 4424 493

Про нас

Раді вітати Вас на нашому сайті!

Основою діяльності нашої компанії є виконання проектів з управлінського консалтингу та управління персоналом, грантового та інвестиційного консалтингу, а також надання юридичних послуг.

Наше мета – допомагати нашим Клієнтам стати успішними та розвивати свій бізнес. Ми пропонуємо допомогу нашим Кандидатам у пізнанні власного потенціалу та шляхів його реалізації, в успішному працевлаштуванні та розвитку кар'єри, професійну підтримку в створенні власного бізнесу, перетворенні ідей у успішні проекти. Ще одним важливим напрямком для нас є юридичне консультування та супровід у сфері реалізації прав та свобод людини.

Комплексний системний підхід до вирішення різних управлінських завдань на основі глибокого та детального знайомства з компанією Клієнта дозволяє нам вибудовувати довгострокові партнерські відносини з Замовником, засновані на довірі та етичних стандартах ведення бізнесу.

Наше кредо: «Якщо для сім'ї потрібен хороший сімейний лікар, успішному бізнесу потрібен надійний консультант», який завжди готовий відізватися та надати професійну допомогу.

Сфери спеціалізації: Виробництво, Дистрибуція, Товари широкого вжитку, IT-сектор, Послуги, Інтернет-бізнес, ИнфоБизнес, Будівництво, Агросектор, Державний сектор, Неурядовий сектор.

Ринки спеціалізації: Україна, країни СНД, Великобританія, Європа, США, Південно-Східна Азія.

Ми орієнтовані на організації різних форм власності та розмірів, які працюють в різних напрямках, сегментах та ринках на всій території України та за її межами. Основними замовниками наших послуг є юридичні та фізичні особи: власники бізнесу, топ-менеджмент організацій, вищий менеджмент державних та недержавних організацій, а також підприємці та приватні особи. 

При необхідності ми виїжджаємо на територію Клієнтів. Також для зручності наших клієнтів працює сервіс «Ваш консультант 24/7» – Skype-консультації у зручний для Вас час з будь-яких питань.

Якщо наші принципи близькі Вам, для нас буде честю бути причетними до успіху Вашого справи!

СТАТУТ ТОВ "Р І С КИЇВ ГРУП"

Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців 

З повагою Жанна Балабанюк, Генеральний директор R&C Kyiv Group LLC 

За більш детальною інформацією звертайтесь до нас:

Телефон: +38 067 4424 493 

Електронна адреса:

Skype: zhannabalabaniuk

rckg.com.ua