+38 067 4424 493

Інформаційний портал

Дорогі друзі! Ми раді вітати Вас на нашому інформаційному порталі. Маємо надію, що Ви знайдете тут багато цікавої та корисної для Вас інформації. 

Ви можете дізнатися про останні новини та отримати корисну інформацію, прочитати цікаві факти про нашу компанію, а також про те, що нового відбувається в світі консалтингу та в сфері управління персоналом, ознайомитись з нашими статтями та звітами. Запрошуємо Вас також отримати відповіді на питання, які найчастіше  задаються нашими клієнтами, та котрі ми обговорюємо з нашими колегами. Будемо раді бачити Вас на подіях, які ми рекомендуємо. 

Ми завжди готові відповісти на Ваші запитання, надати детальну інформацію по кожному із видів наших сервісів, цінам, знижкам, видам, формам взаємодії та співпраці та відкриті до діалогу. 

Всі матаріали, розміщені на сайті, являються власністю компанії R&Kyiv Group LLC. Переконливе прохання, при використанні матеріалів чи інформації, розміщеної на сайті, обов'язково вказувати джерело, попередньо погодивши цитування чи використання матеріалів з нами. Всі права захищені.

 

З повагою команда R&Kyiv Group  LLC