+38 067 4424 493

Наша історія

Історія R&C Kyiv Group LLC розпочинається з 2013 року. Першими проектами, які реалізувала наша компанія, були проекти з підбору та заміни персоналу по всій території України для національної компанії в сфері послуг. 

Нами були реалізовані проекти з комплексного консультування та впровадження в роботу нової системи управління персоналом; орг-моделювання та орг-дизайну; проекти з масового підбору персоналу для Росії, підбір персоналу для країн СНД, Європи, США; консалтингові проекти для компаній-клієнтів в інтернет-бізнесі та інфо-бізнесі. 

Також спільно з нашими партнерами були реалізовані проекти зі створення та впровадження стандартів сервісу, переведення дистриб'юторів на франшизу, з розробки та впровадження нової системи оцінки персоналу. 

Це дозволило нам розширити географію та ринки нашої спеціалізації. Дані проекти були розроблені і впроваджені для виробничих, дистрибуційних, FMCG, service-компаній по всій території України. 

У 2014 році наш консультант приєднався до групи Реформування публічної служби Реанімаційного Пакету Реформ та став експертом Експертно-консультаційної ради при Національному агентстві України з питань державної служби, основним завданням якого є створення нового Закону України «Про державну службу» та подальша його імплементація в практику. У нашому пакеті з'явилися нові Start-Up-проекти, які ми створюємо спільно з нашими партнерами. 

Сьогодні ми ставимо нові цілі та завдання розвитку R&C Kyiv Group LLC, і в першу чергу – це розширення комплексу та географії надаваних послуг, створення інновацій в HR-сфері, створення нових моделей ведення бізнесу для наших клієнтів, а також нарощення рівня нашої експертизи. 

Дотримання високих стандартів професіоналізму, сервісу та етики, розвиток відносин з партнерами та клієнтами для реалізації різнопрофільних проектів дозволяє R&C Kyiv Group LLC бути активним гравцем на ринку управлінського та HR-консалтингу в Україні.